Logo Bezpečně na kole
Doma vždy řekni kam jedeš

Novinky na kole

  • Nový film BAJKEŘI partnerem ... Komedie Bajkeři se stala partnerem projektu.  Samotný film slibuje být rozvernou letní komedií ve stylu Snowboaďáků a Rafťáků.  Nevlastní bratři Jakub a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá ...více »
  • Chybí cyklistická gramotnost ... Kolo nám dává volnost a přináší vhodný pohybový rozvoj. Mnohdy bývá prvním dopravním prostředkem, který se učíme ovládat, a se kterým se stáváme aktivními účastníky provozu. Není divu, že je cyklistika nejoblíbenějším a nejčastěji provozovaným sportem v České republice. Právě proto vznikl projekt Bezpečně na kole.cz   “Motta“ KOLO je láska na celý ...více »
  • Napsali "O NÁS" Na JEN PRO ŽENY.CZ,  což je dámský portál vydavatelství Bauer Media. Jedno místo, tisíce informací, nespočet rad a tipů a vášnivých diskusí. Konečně nebudete muset ztrácet čas hledáním informací. Vše, co potřebuje šťastná a úspěšná žena k životu, najdete na stránkách, které zásadně ovlivní ženský svět. http://www.jenprozeny.cz/volny-cas/kdo-jezdi-na-kole-nezlobivíce »
  • Máme nového ambasadora, ... David Svoboda je český moderní pětibojař, olympijský vítěz z londýnských her 2012 a mistr Evropy pro rok 2010. Ve světovém žebříčku byl nejvýše klasifikován na 1. místě v roce 2011. Je držitelem světového rekordu v klasickém formátu moderního pětiboje ziskem 5 896 bodů, který dosáhl v roce 2008, a také v novém formátu 6040 bodů z roku 2011. Aktuálně ukončil ...více »
  • Hledáme pomocníky Miluješ práci v pohybu? Pak jsi náš člověk! Hledáme trpělivé pomocníky nadšené pro kolo a práci s dětmi. Co Tě s námi čeká? Nejdříve se ve škole rozcvičíš hodinkou manuální práce, pak se s dětmi na cvičišti šest hodin nenarovnáš a jako rehabilitaci Ti naordinujeme nakládku dodávky plné věcí. Začínáme časně ráno, tak možná i uvidíš východ slunce nad ...více »
  • Počkat se vyplatí Jak by měli začínající cyklisté trénovat? Časopis Velo v čísle 11/2015 publikoval na toto téma následující zajímavý článek. Děkujeme MUDr. Ondřeji Vojtěchovskému a redakci časopisu Velo za laskavé svolení se zveřejněním. Puberta vše mění Všechno se změní v pubertě. Následkem hormonální exploze se téměř přes noc změní děcko v puberťáka, našlapaného ...více »
  • Ideální trénink Jak by měli začínající cyklisté trénovat? Časopis Velo v čísle 11/2015 publikoval na toto téma následující zajímavý článek. Děkujeme MUDr. Ondřeji Vojtěchovskému a redakci časopisu Velo za laskavé svolení se zveřejněním. K závodění pestře a zábavně! Hodně rodičů by chtělo, aby jejich dítko kráčelo v jejich šlépějích. A co víc, aby do nich našlapovalo ...více »
  • Jak nasytit malého cyklistu? Jak by se měli malí cyklisté stravovat? Časopis Velo v čísle 11/2015 publikoval na toto téma následující zajímavý článek... Dobrý jídelníček nad chemii Je-li jídelníček sportujícího dítěte postaven na všech základních potravinových skupinách, pak je velká pravděpodobnost, že přísun nejen makroživin, ale také vlákniny, vitamínů, minerálních a stopových prvků, ...více »