Logo Bezpečně na kole
Batůžek se nesmí ani hnout

Hledáme pomocníky

Miluješ práci v předklonu? Pak jsi náš člověk!

Hledáme trpělivé pomocníky nadšené pro kolo a práci s dětmi. Na den ve škole se rozcvičíš hodinkou manuální práce, tak šest hodin se nenarovnáš, a jako rehabilitaci ti naordinujeme nakládku dodávky plné věcí. A možná i uvidíš východ slunce nad Prahou :)

Bezpečně na koleÚkolem instruktora je instalovat překážkovou dráhu a další vybavení, následně dětem vybrat a správně seřídit přilbu a kolo, jistit je na překážkách, poradit, dohlížet na bezpečný průběh programu atd. O výklad a názorné ukázky se starají stálí členové týmu. Zručnost v ovládání kola je určitě výhodou, ještě důležitější je ale nekonečná trpělivost a schopnost koncentrovat se na práci po celou dobu akce. Mimo školní přestávky je nutné být stále ve střehu a aktivně dětem pomáhat. Nezdá se to, ale šest hodin dávat pozor, aby se dětem nic nestalo, dá docela zabrat...

Standardní program BNK pro základní školu čítá 5-6 vyučovacích hodin pro jednotlivé třídy, respektive skupiny v počtu do 30 žáků třetích až pátých ročníků, o které se stará většinou pět instruktorů.

Pro lepší představu doporučujeme shlédnout toto video.  

Vyjíždíme z Prahy, sraz po dohodě vždy někde u metra. Na místě začínáme v sedm ráno vykládkou a instalací, končíme většinou kolem druhé.

Těšíš se? Tak napiš něco o sobě na zdenek.pol@bezpecnenakole.cz nebo volej 725 928 450.

« Zpět na novinky03.05.2016,