Logo Bezpečně na kole
Batůžek se nesmí ani hnout

Hledáme pomocníky

Miluješ práci v pohybu? Pak jsi náš člověk!

Hledáme trpělivé pomocníky nadšené pro kolo a práci s dětmi. Co Tě s námi čeká? Nejdříve se ve škole rozcvičíš hodinkou manuální práce, pak se s dětmi na cvičišti šest hodin nenarovnáš a jako rehabilitaci Ti naordinujeme nakládku dodávky plné věcí. Začínáme časně ráno, tak možná i uvidíš východ slunce nad Prahou.. :)

Bezpečně na koleÚkolem instruktora je instalovat překážkovou dráhu a další vybavení, následně dětem vybrat a správně seřídit přilbu a kolo, jistit je na překážkách.

Poradit, dohlížet na bezpečný průběh programu atd.

O výklad a názorné ukázky se starají stálí členové týmu. Zručnost v ovládání kola je určitě výhodou, ještě důležitější je ale nekonečná trpělivost a schopnost koncentrovat se na práci po celou dobu akce.

Mimo školní přestávky je nutné být stále ve střehu a aktivně dětem pomáhat. Nezdá se to, ale šest hodin dávat pozor, aby se dětem nic nestalo, dá docela zabrat...

Standardní program BNK pro vybranou školu čítá 5-6 vyučovacích hodin pro jednotlivé třídy, respektive skupiny v počtu do 30 žáků o které se stará většinou pět instruktorů.

Pro lepší představu doporučujeme shlédnout toto video.  

Vyjíždíme z Prahy, sraz po dohodě vždy někde u metra. Na místě začínáme v sedm ráno vykládkou a instalací, končíme většinou kolem druhé.

Těšíš se? Tak napiš něco o sobě na Karel.Holesovsky@bezpecnenakole.cz nebo volej +420 737 779 223.

« Zpět na novinky08.09.2017,
  • TZ[ docx, 42 kB ]