Logo Bezpečně na kole
Pojištění neléčí, ale potěší

Partneři projektu

 • Specialized Bicycles

  Společnost Specialized Bicycles sídlící v severní Kalifornii má štěstí být součástí cyklistické komunity, inspirovat se jí, a napomáhat jejímu rozvoji, již od roku 1974. Soustředíme se na vývoj výrobků založených na potřebách jezdců, kterým přináší skutečné výkonnostní výhody. Od cyklistů pro cyklisty. Projekt Bezpečně na kole rádi podporujeme od jeho zrodu.

  www.specialized.com
 • Hlavní město Praha

  Výzkumy říkají, že Pražané sportují více než obyvatelé ostatních měst a krajů České republiky. Magistrát hlavního města Prahy podporuje sportování v Praze prostřednictvím projektů jako je Praha sportovní, jehož cílem je zprostředkování informací o pražských sportovištích a akcích, které se na území hlavního města konají.

  www.praha.eu
 • Samsung

  Našim cílem je přinést vám volnost, abyste mohli cestovat, objevovat nové zážitky a stát se pány svého světa. Je to schopnost spojit ve vás to, čím jste dnes a čím chcete být zítra. V dnešním neustále se měnícím světě se měníme rychleji. Neúnavně se snažíme objevovat a inovovat, vytvářet technologie a poskytovat služby, které rozšiřují možnosti, a otevírat dveře do světa plného nových příležitostí.

  www.samsung.com
 • HORY DOLY.CZ

  Internetový deník o světě outdoorových aktivit, cyklistice, lezení, vodáctví, lyžování.

   

  www.horydoly.cz