Logo Bezpečně na kole
Řetěz žere plandavé kalhoty

Soutěže na kole

  • Bez helmy nejedu #3 První výročí současné podoby webu Bezpečně na kole budeme slavit až do konce října sérií soutěží pro vás! V roce 2015 bylo v ČR usmrceno 56 cyklistů, kteří neměli přilbu, tj. 82% ze všech usmrcených cyklistů! Výsledky odborných studií prokázaly, že cyklisté, kteří nosí přilbu, podstupují 19x menší riziko úmrtí než ti, kteří ji nepoužívají. S pomocí ochranných přileb lze předejít 83% fraktur lebky, 53% zranění měkkých částí hlavy a 48% poškození ...více »
  • Bez helmy nejedu #2 První výročí současné podoby webu Bezpečně na kole budeme slavit až do konce října sérií soutěží pro vás! V roce 2015 bylo v ČR usmrceno 56 cyklistů, kteří neměli přilbu, tj. 82% ze všech usmrcených cyklistů! Výsledky odborných studií prokázaly, že cyklisté, kteří nosí přilbu, podstupují 19x menší riziko úmrtí než ti, kteří ji nepoužívají. S pomocí ochranných přileb lze předejít 83% fraktur lebky, 53% zranění měkkých částí hlavy a 48% poškození ...více »
  • Bez helmy nejedu #1 První výročí současné podoby webu Bezpečně na kole budeme slavit až do konce října sérií soutěží pro vás! V roce 2015 bylo v ČR usmrceno 56 cyklistů, kteří neměli přilbu, tj. 82% ze všech usmrcených cyklistů! Výsledky odborných studií prokázaly, že cyklisté, kteří nosí přilbu, podstupují 19x menší riziko úmrtí než ti, kteří ji nepoužívají. S pomocí ochranných přileb lze předejít 83% fraktur lebky, 53% zranění měkkých částí hlavy a 48% poškození ...více »
  • Vyhraj prďácké kolo! Už jsme soutěžili o krásnou přilbu i pořádná světla. Tentokrát pro vás máme trofej vskutku fe-no-me-nál-ní... Vyhrajte ještě čerstvou novinku, parádní dětské kolo Specialized Riprock Int !!! Výherce si může vybrat, zda chce tento stroj ve velikosti 20“ nebo 24“, to podle toho, jak velký je jeho malý cyklista. A když vítěz odpřísáhne #BezHelmyNejedu, zvolí si dokonce i barvu :) K pořádné výhře patří pořádná soutěž, takže tentokrát vás čekají ...více »
  • Buď vidět! Je tu naše předvánoční klání o zajímavou trofej, která prozáří do dáli nejen Štědrý večer :) Jsou malá, ale výkonná, a rozhodně jsou pořádně a dlouho vidět. Světla Specialized Stix Sport Combo zvýší vaši bezpečnost v noci i ve dne. Přední i zadní světla jsou silná a jasná, poskytují široký paprsek, dobře viditelný ze stran. Mají šest světelných módů, praktické USB napájení, a snadno se montují. Tak ušetři 1.699 Kč, nebuď noční můra a hlavně... ...více »
  • Vyhrajte pořádnou přilbu! První z našich soutěží je tu právě včas, aby se výhra stihla s pohodlným předstihem proměnit v krásný a užitečný vánoční dárek. Přilba Specialized Covert Kids s odolnou EPS skořepinou se s jistotou postará o bezpečí malého cyklisty, ať se vydá kolem domu, na pumptrack nebo do skateparku. Rošťák nebo rošťanda, v tomhle neuvěřitelně vtipném kousku bude chtít i spát. Uzávěrka soutěže je 31. října 2015. Nezapomeňte, u nás vyhrávají úplně všichni! ...více »