Logo Bezpečně na kole
Voz kartičku se jménem a číslem rodičů

Vyhraj prďácké kolo!

Specialized Riprock 24 IntUž jsme soutěžili o krásnou přilbu i pořádná světla. Tentokrát pro vás máme trofej vskutku fe-no-me-nál-ní...

Vyhrajte ještě čerstvou novinku, parádní dětské kolo Specialized Riprock Int !!!

Výherce si může vybrat, zda chce tento stroj ve velikosti 20“ nebo 24“, to podle toho, jak velký je jeho malý cyklista. A když vítěz odpřísáhne #BezHelmyNejedu, zvolí si dokonce i barvu :)

K pořádné výhře patří pořádná soutěž, takže tentokrát vás čekají dvě klání. A protože je duben měsícem bezpečnosti, nejdřív si proklepneme, jestli víte bez čeho se na Riprocku, ani žádném jiném bicyklu, nesmíte vydat do silničního provozu.

Uzávěrka prvního kola soutěže je 24. dubna.

Všem, kdo odpoví správně, pošleme 25. dubna emailem instrukce pro druhé dějství. Napovíme jen, že byste měli ve svých albech začít pátrat po co nejvtipnějších fotkách vysmátých malých cyklistů. Sezóna začala, tak alou ven, určitě ještě stihnete nějaké to foto cvaknout.

Nezapomeňte, u nás vyhrávají úplně všichni! Ať odpovíte správně nebo ne, získáte slevu na nákup vybavení u specialistů na dětskou cyklistiku ve Skibi.cz. Uveďte do poznámky k objednávce kód BNK1604 a získejte slevu 10% na libovolné dětské oblečení na kolo nebo cyklistické doplňky (helmy, rukavice apod.) v nabídce Skibi.cz. Neplatí pro kola a odrážedla. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi či slevami eshopu Skibi.cz. Akce platí do konce dubna 2016.

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ:

3) Pedály. Bílá odrazka vpředu. Červená odrazka vzadu. Oranžové odrazky na pedálech, předním a zadním kole.

UPOZORNĚNÍ!

Seznam.cz blokuje doručení zpráv s podmínkami pro druhé kolo těm, kdo správně odpověděli na soutěžní otázku. Na řešení problému pracujeme.

« Zpět na soutěže08.04.2016,
Riprock RippersRiprock RippersRiprock RippersRiprock RippersRiprock Rippers