Logo Bezpečně na kole
Doma vždy řekni kam jedeš

Vyhrajte pořádnou přilbu!

Specialized Covert KidsPrvní z našich soutěží je tu právě včas, aby se výhra stihla s pohodlným předstihem proměnit v krásný a užitečný vánoční dárek.

Přilba Specialized Covert Kids s odolnou EPS skořepinou se s jistotou postará o bezpečí malého cyklisty, ať se vydá kolem domu, na pumptrack nebo do skateparku. Rošťák nebo rošťanda, v tomhle neuvěřitelně vtipném kousku bude chtít i spát.

Uzávěrka soutěže je 31. října 2015.

Nezapomeňte, u nás vyhrávají úplně všichni! Ať odpovíte správně nebo ne, získáte slevu na nákup vybavení u specialistů na dětskou cyklistiku ve Skibi.cz

Uveďte do poznámky k objednávce kód BNK1511 a získejte slevu 10% na libovolné dětské oblečení na kolo nebo cyklistické doplňky (helmy, rukavice apod.) v nabídce Skibi.cz. Neplatí pro kola a odrážedla. Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi či slevami eshopu Skibi.cz Akce platí do konce listopadu 2015.

Na přilbu Covert (jen trochu větší) spoléhá vysoko nad zemí i Teo Kováč, jeden z největších talentů naší freestyle mtb scény. A právě Teo vylosuje ze správných odpovědí výherce naší první soutěže.

« Zpět na soutěže18.10.2015,
Teodor KováčTeodor KováčTeodor Kováč